Władze Instytutu
Dyrektor Instytutu
dr hab. inż. Krzysztof Mroczka, prof. UP
Telefon (12) 662 6331   
E-mail: krzysztof.mroczka@up.krakow.pl

Z-ca Dyrektora ds. Kształcenia
dr Renata Staśko
Telefon (12) 662 60 57    
E-mail: renata.stasko@up.krakow.pl
 
Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju i organizacji
dr inż. Paweł Kurtyka

Telefon (12) 662 7879   
E-mail: pawel.kurtyka@up.krakow.pl
 
Sekretariat
Telefon: (012) 662-63-31  
E-mail: technika@up.krakow.pl

 

Laboratoria

tytuł newsa
Pracownia Wytwarzania Stopów Specjalnych i Badań Wysokotemperaturowych

Kontakt: 

dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec prof. UP
Telefon:    12 662-7879
pokój nr: 116N
E-mail:  krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl
tytuł newsa
Pracownia Wytwarzania i Badania Materiałów Spiekanych

Kontakt: 

dr hab. inż. Iwona Sulima prof.UP
Telefon:    12 662-7881
pokój nr:  13N
E-mail:  iwona.sulima@up.krakow.pl
tytuł newsa
Laboratorium Mikroskopii Świetlnej i Elektronowej

Kontakt: 

dr hab. inż. Krzysztof Mroczka, prof. UP
Telefon: 12 662-6342
pokój nr: 33
E-mail:  krzysztof.mroczka@up.krakow.pl
tytuł newsa
Laboratorium Druku 3D

Kontakt: 

dr inż. Marcin Kowalski
Telefon: 12 662 63 30
pokój nr: 35a
E-mail:  marcin.kowalski@up.krakow.pl
tytuł newsa
Laboratorium Spektroskopii Dielektrycznej

Kontakt: 

dr hab. Wojciech Bąk prof. UP
Telefon:    12 662 63 37, 12 662 78 06
pokój nr: 442
E-mail:  wojciech.bak@up.krakow.pl
tytuł newsa
Pracownia Dyfraktomerii Rentgenowskiej

Kontakt: 

dr inż. Krzysztof Bryła
Telefon: 12 662-6330
pokój nr:  35A
E-mail:  krzysztof.bryla@up.krakow.pl
tytuł newsa
Laboratorium Preparatyki Próbek

Kontakt: 

dr inż. Paweł Kurtyka
Telefon: 12 662-7881
pokój nr:  15N
E-mail:  pawel.kurtyka@up.krakow.pl
tytuł newsa
Laboratorium Mechatroniki

Kontakt: 

dr inż. Wiktor Hudy
Telefon: 12 662-6335
pokój nr:  11
E-mail:  wiktor.hudy@up.krakow.pl
tytuł newsa
Laboratorium Katedry Informatyki Stosowanej

Kontakt: 

dr hab. inż Urszula Wdowik, prof. UP
Telefon: 12 662-6333
pokój nr: 46A
E-mail:  urszula.wdowik@up.krakow.pl
Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem