Pracownicy

DANE kontaktowe do pracowników instytutu NAUK techniCZNYCH

Imię i nazwisko Telefon E-mail
dr hab. Olesia Afanasieva – profesor UP 12-662-6180 olesia.afanasieva@up.krakow.pl.
dr hab. Wojciech Bąk – profesor UP 12-662-7806 wojciech.bak@up.krakow.pl
dr inż. Krzysztof Bryła 12-662-6330 krzysztof.bryla@up.krakow.pl
dr inż. Piotr Czaja 12-662-7807 piotr.czaja@up.krakow.pl
dr hab. Barbara Garbarz-Glos - profesor UP 12-662-7806  barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl 
mgr Tomasz Heilig    12-662-6335  tomasz.heilig@up.krakow.pl
dr inż. Wiktor Hudy  12-662-6335   wiktor.hudy@up.krakow.pl
 dr inż. Paweł Hyjek   12-662-7881 pawel.hyjek@up.krakow.pl 
  dr Grzegorz Jagło 12-662-6333 grzegorz.jaglo@up.krakow.pl
 mgr inż. Marcin Jasiński 12-662-7879  marcin.jasinski@up.krakow.pl 
dr hab. Czesław Kajtoch – profesor UP 12-662-7806 czeslaw.kajtoch@up.krakow.pl
mgr Kamila Kluczewska-Chmielarz 12-662-7807  kamila.kluczewska@up.krakow.pl 
dr Krzysztof Konieczny 12-662-7807 krzysztof.konieczny@up.krakow.pl
dr hab. inż. Piotr Kulinowski – profesor UP 12-662-7880 piotr.kulinowski@up.krakow.pl
dr Andrzej Kowalski 12-662-6336 andrzej.kowalski@up.krakow.pl
dr inż. Marcin Kowalski 12-662-6330 marcin.kowalski@up.krakow.pl
dr Andrzej Kruk  12-662-6335 andrzej.kruk@up.krakow.pl
 dr inż. Paweł Kurtyka  12-662-7881  pawel.kurtyka@up.krakow.pl 
prof. dr hab. inż. Krystyna Kuźniar 12-662-6339 krystyna.kuzniar@up.krakow.pl
dr inż. Piotr Malczewski 12-662-7879 piotr.malczewski@up.krakow.pl
dr Piotr Migo 12-662-6180 piotr.migo@up.krakow.pl
dr hab. inż. Krzysztof Mroczka – profesor UP 12-662-6342 krzysztof.mroczka@up.krakow.pl
dr hab. Henryk Noga - profesor UP 12-662-7874 henryk.noga@up.krakow.pl
dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska 12-662-6180 malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl
dr Natalia Ryłko 12-662-6339 natalia.rylko@up.krakow.pl
dr Renata Staśko 12-662-6336 renata.stasko@up.krakow.pl
dr hab. Jan Suchanicz – profesor UP 12-662-7807 jan.suchanicz@up.krakow.pl
dr hab. inż. Iwona Sulima – profesor UP
12-662-7881 iwona.sulima@up.krakow.pl
dr hab. inż. Agnieszka Twardowska – profesor UP 12-662-6337 agnieszka.twardowska@up.krakow.pl
mgr inż. Łukasz Walusiak 12-662-6336 lukasz.walusiak@up.krakow.pl
dr hab. inż. Urszula D. Wdowik – profesor UP 12-662-6333 urszula.wdowik@up.krakow.pl
mgr inż. Mirosława Wojciechowska 12-662-7879 miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl
dr inż. Anna Wójcicka 12-662-7876 anna.wojcicka@up.krakow.pl
dr inż. Maciej Zając 12-662-6339 maciej.zajac@up.krakow.pl
dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec – profesor UP 12-662-7879 krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl

 

Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem