Edukacja techniczna

Rozpoczynające się od roku akademickiego 2019/2020

Więcej Informacji o rekrutacji i studiach podyplomowych Edukacja techniczna tutaj.

Cel studiów

Celem ukończenia studiów przez Słuchaczy jest rozszerzenie kompetencji do nauczania przedmiotów technicznych w szkołach średnich.

Program studiów

Studia podyplomowe Edukacja Techniczna są studiami o charakterze uzupełniającym, rozszerzającym posiadane uprawnienia. Na studiach tych omawia się tematy ogólnotechniczne związane z : inżynierią materiałową, elektrotechnika, automatyką, mechatroniką, odnawialnymi źródłami energii . Z uwagi na fakt rozszerzenia kompetencji pedagogicznych na tych studiach obowiązuje zaliczenie z praktyk. Studia kończą się zaliczeniem pracy końcowej oraz zdaniem egzaminy dyplomowego.

Profil kandydata

Studia adresowane są do czynnych nauczycieli. Kryterium przyjęcia na Studia Podyplomowe ET jest tytuł magistra oraz uprawnienia pedagogiczne.

Dlaczego z nami/Dlaczego warto/Współpraca-partnerzy kierunku

Studia prowadzone są przez doświadczoną kadrę pedagogiczną. Posiadamy zróżnicowane laboratoria z różnych dziedzin nauki, wpisujące się w zakres studiów.

Absolwenci o kierunku

W zdecydowanej większości absolwenci są zadowoleni. Uzyskane uprawnienia posłużyły im do prowadzenia nowych przedmiotów z dziedziny ogólnotechnicznej.

Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem