Konsultacje zdalne

dr hab. Olesya Afanasyeva, prof. UP

Forma konsultacji: MS Teams
e-mail: olesia.afanasieva@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
     

 9:00-11:00

 

dr hab. Wojciech Bąk, prof. UP

Forma konsultacji: email
e-mail: wojcicech.bak@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
   codziennie

dr inż. Krzysztof Bryła

Forma konsultacji: MS Teams              
e-mail: krzysztof.bryla@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
 

10:00-12:00

     

dr inż. Piotr Czaja

Forma konsultacji: MS Teams, rozmowa telefoniczna
e-mail: piotr.czaja@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
      9:00-11:00 lub inne dni po ustaleniu mailowym lub telefonicznym  

dr. hab. Barbara Garbarz-Glos, prof. UP

Forma konsultacji: 
e-mail: barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
       

mgr Tomasz Heilig

Forma konsultacji: MS Teams
e-mail: tomasz.heilig@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
         

dr inż. Wiktor Hudy

Forma konsultacji: MS Teams, email
e-mail: wiktor.hudy@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
 codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

dr inż. Paweł Hyjek

Forma konsultacji: MS Teams, email
e-mail: pawel.hyjek@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.

    codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

dr Grzegorz Jagło

Forma konsultacji: email, rozmowa telefoniczna
e-mail: grzegorz.jaglo@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
   

12:00-13:00

   

mgr inż. Marcin Jasiński

Forma konsultacji: MS Teams, email
e-mail: marcin.jasinski@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
   

9:30-11:00

   
dr hab. Czesław Kajtoch, prof. UP
Forma konsultacji: 
e-mail: czeslaw.kajtoch@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
  
       

mgr Kamila Kluczewska-Chmielarz

Forma konsultacji: MS Teams, email
e-mail: kamila.kluczewska-chmielarz@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
  codziennie

dr Krzysztof Konieczny

Forma konsultacji: MS Teams, email
e-mail: krzysztof.konieczny@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
  codziennie

dr hab. inż. Piotr Kulinowski, prof. UP

Forma konsultacji: MS Teams
e-mail: piotr.kulinowski@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
  codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

dr inż. Marcin Kowalski

Forma konsultacji: MS Teams, email
e-mail: marcin.kowalski@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.

codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

dr Andrzej Kruk

Forma konsultacji: MS Teams, rozmowa telefoniczna
e-mail: andrzej.kruk@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
   

 11:00-13:00

   

dr inż. Paweł Kurtyka

Forma konsultacji: 
e-mail: pawel.kurtyka@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
         

prof. dr hab. inż. Krystyna Kuźniar

Forma konsultacji: email
e-mail: krystyna.kuzniar@up.krakow.pl

PON.WT.ŚR.CZW.PT.
codziennie

dr inż. Piotr Malczewski

Forma konsultacji: 
e-mail: piotr.malczewski@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
         

mgr inż. Piotr Migo

Forma konsultacji: email, rozmowa telefoniczna
e-mail: piotr.migo@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
   

11:00-12:00

   

dr hab. inż. Krzysztof Mroczka, prof. UP

Forma konsultacji: 
e-mail: krzysztof.mroczka@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
         

dr hab. Henryk Noga, prof. UP

Forma konsultacji: rozmowa telefoniczna
e-mail: henryk.noga@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
   

9:30-11:00

   

dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska

Forma konsultacji: email, rozmowa telefoniczna
e-mail: malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
   

 11:00-12:00

   

dr Natalia Rylko

Forma konsultacji: MS Teams, SKYPE
e-mail: natalia.rylko@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
 codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym

dr Renata Staśko

Forma konsultacji: MS Teams
e-mail: renata.stasko@up.krakow.pl
 
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
 

 10:00-12:00

     

dr hab. Jan Suchanicz, prof. UP

Forma konsultacji: email
e-mail: jan.suchanicz@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
  codziennie

dr hab. inż. Iwona Sulima

Forma konsultacji: 
e-mail: iwona.sulima@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
         

dr hab. inż. Agnieszka Twardowska, prof. UP

Forma konsultacji: email
e-mail: agnieszka.twardowska@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
10:00-14:00

dr inż. Łukasz Walusiak

Forma konsultacji: email, rozmowa telefoniczna
e-mail: lukasz.walusiak@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
  codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym

dr hab. inż. Urszula Danuta Wdowik,

prof. UP

Forma konsultacji: 
e-mail: urszula.wdowik@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
 

mgr inż. Mirosława Wojciechowska

Forma konsultacji: MS Teams
e-mail: miroslawa.wojcicechowska@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
   

11:00-12:30 

   

dr inż. Anna Wójcicka

Forma konsultacji: MS Teams, email
e-mail: anna.wojcicka@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
 codziennie

dr inż. Maciej Zając

Forma konsultacji: MS Teams, email
e-mail: maciej.zajac@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
  16:00-17:00      

dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec, prof. UP

Forma konsultacji: email
e-mail: krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl
PON.WT.ŚR.CZW.PT.
     16:00-17:00  
Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem