Konsultacje

dr hab. Olesya Afanasyeva, prof. UP

telefon: 12 662-6180     pokój:  45
e-mail: olesia.afanasieva@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
        12:00-13:30

dr hab. Wojciech Bąk, prof. UP

telefon: 12 662-7806 pokój:  44/103N
e-mail: wojcicech.bak@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
      10:00-11:00  

dr inż. Krzysztof Bryła

telefon: 12 662-6330     pokój:  35A               
e-mail: krzysztof.bryla@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  10:00-11:00      

dr inż. Piotr Czaja

telefon: 12 662-7807 pokój: 43/105N
e-mail: piotr.czaja@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
      8:00-10:00  

dr. hab. Barbara Garbarz-Glos, prof. UP

telefon: 12-662-6337     pokój:  44
e-mail: barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
13:15-14:00      

mgr Tomasz Heilig

telefon: 12 662-6335     pokój:  11  
e-mail: tomasz.heilig@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  15:45-16:30      

dr inż. Wiktor Hudy

telefon: 12 662-6335    pokój:  11 lub 117N
e-mail: wiktor.hudy@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  9:30-11:00      

dr inż. Paweł Hyjek

telefon: 12 662-7881    pokój:  35A lub 13N 
e-mail: pawel.hyjek@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
        13:15-14:15

dr Grzegorz Jagło

telefon: 12 662-6333 pokój: 46A
e-mail: grzegorz.jaglo@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    13:30-14:30    

mgr inż. Marcin Jasiński

telefon: 12 662-7879   pokój:  116N
e-mail: marcin.jasinski@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
       11:00-12:00  
dr hab. Czesław Kajtoch, prof. UP
telefon: 12 662-7806   pokój: 44/103N
e-mail: czeslaw.kajtoch@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
 
10:00-11:00      

mgr Kamila Kluczewska-Chmielarz

telefon: 12 662-6113 pokój: 43
e-mail: kamila.kluczewska-chmielarz@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
    12:00-14:00    

dr Krzysztof Konieczny

telefon: 12 662-7807   pokój:  104N
e-mail: krzysztof.konieczny@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
    11:00-13:00    

dr hab. inż. Piotr Kulinowski, prof. UP

telefon: 12 662-7880   pokój:  117N
e-mail: piotr.kulinowski@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
    8:30-10:00    

dr inż. Marcin Kowalski

telefon: 12 662-6330   pokój:  35A
e-mail: marcin.kowalski@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
10:00-11:00        

dr Andrzej Kruk

telefon: 12 662-6335 pokój: 11 lub 16N
e-mail: andrzej.kruk@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
 10:00-11:30        

dr inż. Paweł Kurtyka

telefon: 12 662-7881   pokój:  15N
e-mail: pawel.kurtyka@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
      10:45-11:45  

prof. dr hab. inż. Krystyna Kuźniar

telefon: 12-662-6339   pokój:  5 
e-mail: krystyna.kuzniar@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
  13:30-14:30      

dr inż. Piotr Malczewski

telefon: 12 662-7879   pokój:  116N lub 115N
e-mail: piotr.malczewski@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
      10:00-11:00  

mgr inż. Piotr Migo

telefon: 12 662-6180   pokój:  45A
e-mail: piotr.migo@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    14:45-15:15    

dr hab. inż. Krzysztof Mroczka, prof. UP

telefon: 12 662-6342 pokój: 33
e-mail: krzysztof.mroczka@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
      12:20-13:20  

dr hab. Henryk Noga, prof. UP

telefon: 12 662-7874   pokój:  107N  
e-mail: henryk.noga@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
    9:30-10:15    

dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska

telefon: 12 662-6180   pokój:  45A
e-mail: malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
  13:00-14:00      

dr Natalia Rylko

telefon: 12 662-6339 pokój: 5
e-mail: natalia.rylko@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą 

dr Renata Staśko

telefon: 12-662-6057 pokój: 34
e-mail: renata.stasko@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
   11:30-13:00 10:45-12:15    

dr hab. Jan Suchanicz, prof. UP

telefon: 12 662-7807   pokój:  105N
e-mail: jan.suchanicz@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
    9:45-11:15    

dr hab. inż. Iwona Sulima

telefon: 12 662-7881    pokój:  11A lub 14N
e-mail: iwona.sulima@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
11:30-12:30        

dr hab. inż. Agnieszka Twardowska, prof. UP

telefon: 12 662-6337   pokój:  44 
e-mail: agnieszka.twardowska@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  11:40-12:40      

mgr inż. Łukasz Walusiak

telefon: 12 662-6336   pokój:  11a 
e-mail: lukasz.walusiak@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
      9:00-10:30, 15:15-16:00  

dr hab. inż. Urszula Danuta Wdowik,

prof. UP

telefon: 12 662-6333   pokój:  46A
e-mail: urszula.wdowik@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
 Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą

mgr inż. Mirosława Wojciechowska

telefon: 12 662-7879 pokój: 116N
e-mail: miroslawa.wojcicechowska@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
   13:30-15:00      

dr inż. Anna Wójcicka

telefon: 12 662-7876   pokój: 109N
e-mail: anna.wojcicka@up.krakow.pl
Według indywidualnych uzgodnień z wykładowcą oraz...
pon.wt.śr.czw.pt.
  10:30-11:30      

dr inż. Maciej Zając

telefon: 12 662-6339    pokój:  5
e-mail: maciej.zajac@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
     10:00-11:00    

dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec, prof. UP

telefon: 12 662-7879   pokój:  116N 
e-mail: krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
       10:15-11:00  
Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem